List of products by brand Montbrun

Terytorium Francji słynie z obecności uzdrowisk znajdujących się u źródeł wód termalnych, których pozytywne działanie jest znane już od stuleci. Bardzo często w ich pobliżu powstają laboratoria, gdzie produkowane są kosmetyki, których głównym składnikiem są właśnie owe wody.

W tym przypadku wszystko miało swój początek w  samym sercu Prowansji, w małej wiosce Montbrun les Bains. Zarówno sama miejscowość jak i pensjonat jest bardzo malowniczo położony. Teren jest górzysty, a zbocza porastają lawenda i tymianek.

Co roku zjeżdża tam bardzo wielu turystów z całej Europy, a nawet świata, aby korzystać z dobroczynnych właściwości wód termalnych podczas zabiegów i kąpieli.

Pensjonat proponuje komplementarną ofertę zabiegów, które są skierowane, aby wspomagać proces rekonwalenscencji. We Francji lekarze zapisują zabiegi w termalnych SPA, np. przy schorzeniach reumatycznych czy oddechowych.

Co ciekawe są one wówczas w całości lub części refundowane. Na miejscu można również dostać kosmetyki, które zawierają wodę termalną Montbrun i można  je stosować w domowym zaciszu, jako uzupełnienie kuracji.