Poofi, Kocyk tkany Organic&Color, granatowy

Brand:
EAN: 5902052853304
Reference: PFI03304
PLN135.00
Last items in stock

Dostępność

natychmiast

Czas wysyłki

do 2 dni roboczych

Kocyk tkany z kolekcji Organic & Color Poofi to produkt oryginalny, o autorskim splocie i bardzo delikatnym wykończeniu. Kocyk będzie piękne prezentował się wózku, przyciągając uwagę wyjątkowym kolorem oraz charakterystycznym splotem

Nowe koce tkane są niezwykle delikatne, lekkie, mięsiste. Urzekające od pierwszego dotknięcia. Mają także nieco większy, bardzo wygodny rozmiar, dzięki czemu posłużą przez znacznie dłuższy czas.

Każdy kocyk zapakowany jest w eleganckie pudełko, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent. Kocyki są produktem całorocznym i idealnie nadają się zarówno na wiosenne czy letnie spacery, jak również jako uniwersalne przykrycie w warunkach domowych czy nawet dodatkowe zabezpieczenie w czasie zimowych wypadów.Kocyki tkane Poofi wykonane są z przędzy organicznej posiadającej certyfikat GOTS.

Certyfikat GOTS mogą uzyskać jedynie te wyroby włókiennicze, które zawierają minimum 70% włókien organicznych. Global Organic Textile Standard jest uznawany za najważniejszy certyfikat w branży materiałów organicznych, obejmujący wszystkie etapy produkcji wyrobów z tkanin naturalnych – od surowca do gotowego produktu.Gama kolorystyczna kocyków jest limitowana i podlega okresowym zmianom.

Write your review

Write your review

16 innych produktów w tej samej kategorii: